1
Pomiar zdalny emisji spalin pojazdów

Oferujemy rozwiązania umożliwiające zdalny pomiar emisji spalin pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem usług firmy Opus RSE w zakresie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zdalnych badań emisji spalin.

2
LIDAR'owy pomiar jakości powietrza

Nieustannie obserwujemy problemy związane z zanieczyszczeniem powietrza zwłaszcza na terenach dużych miast. Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce wychodzi naprzeciw temu problemowi oferując nowatorskie rozwiązania umożliwiające zdalny pomiar emisji zanieczyszczeń do atmosfery z wykorzystaniem technologii LIDAR owych.

3
Naprawa i regeneracja turbin Rzeszów - Regeneracja Turbo w Rzeszowie Najtaniej !

Wykonujemy usługi diagnostyki i regeneracji turbosprężarek samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych, agregatów prądotwórczych oraz łodzi. Regeneracja turbosprężarek to skomplikowana dziedzina, w której wykorzystujemy jest nie tylko doświadczanie z zakresu budowy i pracy turbosprężarki ale także praktyczną wiedzę z zakresu budowy i pracy silników spalinowych.

4
Tania regeneracja / czyszczenie DPF FAP Rzeszów

Wyspecjalizowaliśmy się w regeneracji fabrycznej wszystkich typów układów oczyszczania spalin pojazdów zgodnych z normami EURO4, EURO5, EURO5. W naszym zakładzie zdiagnozujesz oraz naprawisz katalizatory oraz filtry cząstek stałych DPF, FAP, SCR, SCRT i D-Cat.

5
Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych i LPG

Od początków działalności skupiliśmy się na optymalizacji parametrów instalacji gazowych i rozwiązywaniu problemów związanych z zasilaniem gazem LPG/CNG. W 2008 zakupiliśmy kompletną przemysłową linię technologiczną do regeneracji wtryskiwaczy LPG/CNG, doświadczenie i kontakty z klientami zaowocowały tym, iż jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy gwarancję na wykonywane usługi, dzięki czemu staliśmy się liderem w tym segmencie.

6
Maszyny do badań turbosprężarek

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do kompleksowych pomiarów wydajności turbosprężarek w całym zakresie ich pracy. Oferowany sprzęt pozwala na optymalizację parametrów pracy turbosprężarek prototypowych celem weryfikacji czy docelowe parametry zostały osiągnięte. Poza złożonymi badaniami sprzęt pozwala także na optymalizowanie ustawienia układu zmiennej geometrii w turbosprężarkach hybrydowych.

7
Szkolenia z regeneracji turbosprężarek

Doświadczenie zdobyte w trakcie licznych zagranicznych szkoleń i kursów oraz wieloletnia praktyka pozwalają nam zaoferować usługę szkoleń z zakresu regeneracji turbosprężarek dla osób planujących otwarcie warsztatu oraz uruchomionych warsztatów borykających się z jakością wykonywanych usług.