Na rynku istniejemy od 2006 roku. Łączymy pasje techniczne i ekologiczne świadcząc usługi pozwalające monitorować i ograniczać ilość substancji szkodliwych do atmosfery. Aby osiągnąć powyższy cel na bieżąco śledzimy nowinki techniczne oraz szkolimy pracowników w technologiach pozwalających zaoferować usługi na jak najwyższym poziomie. Sama wiedza to nie wszystko dlatego stale inwestujemy kolejne środki w rozwój działalności, tworząc nowe miejsca pracy i wyposażając firmę w nowoczesny sprzęt.

Mamy nadzieję, iż dzięki Państwa życzliwości i zaangażowaniu przez kolejne lata będziemy rozszerzać swoje kompetencje oraz poszerzać horyzonty oferowanych usług wspólnie odnosząc sukcesy na zasadzie win-win. Zapraszamy do naszego zakładu regeneracji turbosprężarek i DPF w Rzeszowie. 

Regeneracja turbo Rzeszów * Regeneracja DPF Rzeszów * Niska Cena Turbo

Doświadczenie, jakość, pasja
Co nas wyróżnia

 

Ponad 10 lat na rynku

Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2006 roku, specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek, filtrów DPF, wtryskiwaczy.

Nasi Klienci

Posiadamy setki zadowolonych Klientów. Obecnie oprócz zleceń indywidualnych, obsługujemy głównie partnerów biznesowych z kraju jak i zagranicy.

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni najwyższej jakości swojej pracy, dlatego na wykonywane usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Nieustanny rozwój

Sama wiedza to nie wszystko, dlatego też stawiamy na ciągły rozwój, pozyskujemy nowoczesny sprzęt, zatrudniamy kolejnych specjalistów.