Na rynku istniejemy od 2006 roku. Od początku istnienia firmy przyświeca nam cel oferowania usług naprawczych stanowiących alternatywę dla zakupu nowych części. Aby osiągnąć powyższy cel na bieżąco śledzimy nowinki techniczne oraz szkolimy pracowników w technologiach pozwalających zaoferować usługi na jak najwyższym poziomie. Sama wiedza to nie wszystko dlatego stale inwestujemy kolejne środki w rozwój działalności, tworząc nowe miejsca pracy i wyposażając warsztat w nowoczesny sprzęt.

Województwo podkarpackie w którym zlokalizowaliśmy naszą firmę posiada bogatą historię jeśli chodzi o przemysł lotniczy. To właśnie tutaj powstaje specjalna strefa ekonomiczna i to właśnie tutaj powstaje tzw.  Dolina Lotnicza  znana z rozwiniętego przemysłu lotniczego oraz ośrodków szkolenia pilotów. Region cechuje duża koncentracja firm przemysłu lotniczego, ośrodków naukowo-badawczych oraz rozwinięte zaplecze edukacyjne i szkoleniowe. Jest to dla nas nie bez znaczenia bowiem wszelkie materiały i technologie wytwarzania przechodzą z lotnictwa do motoryzacji. Dzięki lokalizacji mamy ułatwiony dostęp do specjalistów znających temat wytwarzania i serwisowania turbin wykorzystywanych zarówno w lotnictwie jak też w przemyśle motoryzacyjnym.  

Pasja, tradycje regionu oraz środki z funduszy unijnych stały się motorem do stworzenia naszej firmy. Mamy nadzieję, iż dzięki Państwa życzliwości i zaangażowaniu przez kolejne lata będziemy rozszerzać swoje kompetencje oraz poszerzać horyzonty oferowanych usług wspólnie odnosząc sukcesy na zasadzie win-win.

 

Doświadczenie, jakość, pasja
Co nas wyróżnia

Ponad 10 lat na rynku

Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2006 roku, specjalizujemy się w regeneracji turbosprężarek, filtrów DPF, wtryskiwaczy.

Nasi Klienci

Posiadamy setki zadowolonych Klientów. Obecnie oprócz zleceń indywidualnych, obsługujemy głównie partnerów biznesowych z kraju jak i zagranicy.

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni najwyższej jakości swojej pracy, dlatego na wykonywane usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Nieustanny rozwój

Sama wiedza to nie wszystko, dlatego też stawiamy na ciągły rozwój, pozyskujemy nowoczesny sprzęt, zatrudniamy kolejnych specjalistów.